Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197148

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* laovarude planeerimine, sisseostu juhtimine;
* aktiivne suhtlemine ja koostöö klientide ja tarnijatega;
* turundusplaanide koostamine ja elluviimine;
* müügikoolituste läbiviimine oma tooteportfellide osas.

Ootused kandidaadile

* hea eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas;
* julgus ja pealehakkamine koolitusteks ja esinemisteks;
* kõrgharidus või selle omandamine.

Ettevõte pakub

Tööd kiiresti arenevas ja edukas rahvusvahelises firmas.
Sõbralikku töökollektiivi.
Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu.
Tööks vajaminevat väljaõpet.
Tänapäevast töökeskkonda ja -vahendeid.

Lisainfo

Töö aeg: 8.30- 17.30, täistööaeg
Asukoht: Kalmistu tee 26F, Tallinn, Harjumaa

Tööpakkumise number
#197148
Tootejuht