Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70685

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootejuhi töö vastutusvaldkonnaks on pangaautomaatide, hiljem ka teiste pakutavate teenuste väljatöötamine, arendamine ja kvaliteedi monitooring. Töö hõlmab suhtlemist teenuse kasutajatega, teenuse pakkumisega seotud alltöövõtjatega kui ka grupi teiste allüksustega.

Ootused kandidaadile

Tootejuhilt ootame:
- eelnevat kogemust pangaautomaatide ja/või makseterminalide lahenduste väljatöötamisel ja haldamisel
- oskust viia kokku kliendi ärivajadused First Data poolt pakutavate tehniliste lahendustega
- inglise ja vene keele oskust vähemalt kesktasemel
- soovitavalt omandatud või omandamisel olevat IT või tehnilise valdkonna haridust

- rahvusvahelist töökeskkonda oma valdkonna tipptegijate seas maailma tasemel tehnoloogiatega
- arenguvõimalusi nii ametikoha siseselt kui ettevõttes edasi liikudes
- võimalust rahvusvahelisel tasemel koolituse saamiseks

Lisainfo

Lisainfo ettevôtte kohta: www.firstdata.com

Tööpakkumise number
#70685
Tootejuht