Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60028

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootejuhi peamised tööülesanded on tarnijatega suhtlemine, kauba tellimine ja väjapanek. Müüjatele info jagamine, müügiplaanide koostamine ning täitmine.

Ootused kandidaadile

-väga hea suhtlemisoskus
-eelnev töökogemus
-kôrgharidus
-väga hea eesti ja inglise keele oskus
-vene keele oskus suhtlustasandil

Vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevôttes. Kôiki tööks vajaminevaid vahendeid. Palka katseajal aletes 15 000 kroonist (bruto).

Tööpakkumise number
#60028
Tootejuht