Värsked tööpakkumised

TOOTEJUHT- PROJEKTIJUHT (Valgustuse tootegrupid)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 205630

Tööpakkumise number

205630

Töö kirjeldus

Valgustus ja valgustusega seotud elktriinstallatsioonimaterjalidega (sh pistikud- lülitid) ostu ja müügi planeerimine ja arendamine ning ostu organiseerimine ja teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Tehniline või elektrialane haridus
Paindlikkus oma töö organiseerimisel
Meeskonnatöövalmidus
Väga hea eesti ja hea inglise keele oskus
Hea vene keele oskus
Arvuti kasutamise oskus
B kategooria juhiluba, soovitav isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

Tugevat ja toetavat meeskonda
Kaasaegset töökeskonda
Eneseteostamise võimalust
Erialast arengut
Tulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Palume saata CV koos palganägemusega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
1. september 2010

Tameo MT on 1993.aastast tegutsev üks suuremaid elektrimaterjalide hulgimüüjaid Eestis. Pakume laias valikus kaableid otse laost, erikaableid nii laost kui tellimisel, kõrgepingekaableid ning erinevaid elektriseadmeid ja -tarvikuid, projektimüüki ja projektide erilahendusi. Tameo tootevalik vastab kvaliteedi ja loodushoiu kehtivatele normidele. Meie tarnijateks on rahvusvaheliselt tuntud firmad.