Tootejuht (lisaainete ja põhitoorme müük plastmassitööstusele)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 152592

Tööpakkumise number

152592

Töö kirjeldus

Tootejuhi töö sisuks on müügieesmärkide täitmine oma tooteportfelli lõikes, kliendisuhete loomine ja hoidmine, pakkumiste koostamine ning laoseisu planeerimine oma tooteportfelli lõikes.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv tootejuhi kandidaat on soovitavalt keemia- või tehnoloogiaalase haridusega, valdab eesti, inglise (suhtlus- ja kirjaliku), vene (suhtlus) keele oskust. Kasuks tuleb B2B müügitöö kogemus tööstusvaldkonnas.

Pakume tööd ja arengut rahvusvahelises keskkonnas, konkurentsivõimelist töötasu, kaasaegseid töötingimusi, tootejuhtidele ametiautot ja koolitust oma ärivaldkonnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks võite saata ka oma CV märgusõnaga "tootejuht-plastmass" e-maili aadressile igor(ät)areserv.ee MS Word või pdf failiformaadis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008

Personaliotsingufirma Ariko Reserv kliendiks on Bang & Bonsomer, mis on juhtiv tööstuse spetsiaalkemikaalide, plastikute ja põhikemikaalide distribuutor Soomes, Baltimaades ja SRÜ-maades. Bang & Bonsomeril on müügikontorid kaheksas riigis, lisaks omab ettevõte ostukontoreid Hiinas ja Indias. Bang & Bonsomer grupis töötab üle 270 inimese ja 2006. aastal ulatus grupi kogumüük 194 miljoni euroni.