Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142052

Tootejuht (lasterõivad)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd inimesele, kellele meeldib luua tooteid, mis valmistavad rõõmu nii kandjale, vaatajale kui ka lapsevanemale. Inimeses peab olema eneseteostuslik soov pakkuda midagi uuenduslikku, huvitavat, paremat kui eile. Väga tähtsaks peame oskust suhelda kõigi osapooltega alustades kaastöötajatest, disaineritest, tootjatest kuni meie kliendi - lapseni.

Mõningad täpsustavad märksõnad töö kirjeldamiseks:
tootearendus
suhtlemine disainerite, tarnijate ja tootjatega
näidiste valmimisprotsessi juhtimine
toodete ja tarvikute valik ja tellimine
toote valmimise organiseerimine ja järelvalve
turusituatsiooni jälgimine ja analüüs jne.

Ootused kandidaadile

äriline mõtlemine/tulemusele orienteeritus
eesti ja inglise keele valdamine väga heal tasemel
soome ja vene keele valdamine suhtlustasandil
kergetööstusalane haridus ja kogemus
kasuks tulevad teadmised pealis- ja spordirõivaste tehnoloogiast ning materjalidest
valmidus väliskomandeeringuteks
amet peab kandidaadi jaoks olema heaks väljakutseks

Ettevõte pakub

eneseteostuse võimalust
loomingulist, huvitavat ja vaheldusrikast tööd
rahvusvahelist suhtlust
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
arengu- ja koolitusvõimalust
konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

PÕHIPALK+LISATASU+PREEMIA

Tööpakkumise number
#142052

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2008
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2008

Minitexi põhitegevuseks on imikute ja laste rõivaste tootmine ja turustamine. Ettevõttel on esinduskauplused Tallinnas ja Riias. Ettevõtte tähtsaimad turud on Baltikum,
Skandinaavia,Venemaa ja Ukraina.

Vaata rohkem