Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61387

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootejuhi töö eesmärgiks on efektiivne toodetega seonduvate protsesside planeerimine ja elluviimine.

Ootused kandidaadile

  • omad kõrgemat, soovitavalt tehnilist haridust
  • omad müügitöö kogemust
  • oled kohusetundlik, täpne ja korrektne
  • oled avatud ning hea suhtleja
  • oskad inglise ja vene keelt nii kõnes kui kirjas
  • oskad kasutada arvutiprogramme

Kasuks tuleb
  • turundusalased teadmised
  • teadmised põllumajandusest ning tehnikast

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • täiendkoolituse võimalust
  • meeldivat kollektiivi
  • pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Märksõnaks kandideerimisel palume märkida "Tootejuht".

Töökoht: Paide

Tööpakkumise number
#61387
Tootejuht