https://www.cvkeskus.ee/104364

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

TOOTEJUHT (infoturbe standardid, juhendid)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104364

Tööpakkumise number

104364

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on ISKE (infosüsteemide kolmeastmeline etalonturbe süsteem) rakendusjuhendi kaasajastamine ja täiendamine või täiendamise koordineerimine, riigiasutuste nõustamine ISKE rakendamisega seotud küsimustes, ISKE rakendustööriista sisuline haldamine ja uuendamine ning tööriista kasutamise toe pakkumine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui sul on kõrgharidus (soovitavalt IKT-alane) või selle omandamine lõppjärgus. Kasuks tulevad teadmised infoturbe poliitikatest ja infoturbe alastest parimatest praktikatest. Sinu töös on vajalik väga hea eesti keele suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning hea saksa või inglise keele oskus. Hea suhtlemisoskus, initsiatiivikus, koostöövalmidus ning iseseisvus on abiks antud töökohal edukaks toimetulekuks.


Ettevõte pakub

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus pakub Sulle huvitavat ja perspektiivset tööd pidevalt arenevas valdkonnas, kaasaegset ja sõbralikku töökeskkonda, koolitust ja toetust antud valdkonnas oma teadmiste täiendamiseks ning motiveerivat ja stabiilset töötasu.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. mai 2007
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

RIIGI INFOSÜSTEEMIDE ARENDUSKESKUS (RIA) on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi hallatav riigiasutus, mille eesmärgiks on riigi infosüsteemide koordineeritud arengu ja haldamise tagamine ning riigi kesksete infosüsteemide arendamine ja haldamine.