Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126846

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* mööblifurnituuri müük ja müügijärgne klienditeenindus
* klientide leidmine ja kliendisuhete arendamine
* müügipakkumiste koostamine
* uute toodete ja lahenduste otsimine ja müük

Ootused kandidaadile

* müügitöökogemus ja tahe tegelda klientide nõustamisega
* positiivse ellusuhtumine, valmisolek töötada meeskonnas
* tehniline taiplikkus, huvi tehniliste lahenduste vastu
* vene keele ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* arvutikasutamise oskus
* valmisolek liikuvaks tööks, autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

* meeldivat ja teotahtelist meeskonda
* head eneseteostamise võimalust
* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* töötulemustest sõltuvat töötasu
* ametiautot või autokompensatsiooni

Lisainfo

Kandideerijalt eeldame koostöövalmidust, stressitaluvust, algatusvõimet ning tahet oma tööd hästi teha.

Tööpakkumise number
#126846
Tootejuht