Värsked tööpakkumised

Tootejuht- Hennessy, Moet&Chandon

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 229599

Tööpakkumise number

229599

Töö kirjeldus

Maailma tuntuimad ja luksuslikemad alkoholibrändid vajavad juhti!
Tootejuhi tähtsain roll on olla oma toodete eest vastutav juht ja arendaja Eesti turul: koostada oma toodete strateegiad ja eelarved, planeerida vastavalt strateegiatele erinevaid turundustegevusi ja tagada nende elluviimine koostöös müügiosakonnaga, olla kursis oma toodete kategoorias kõige turul toimuvaga. Läbi nende tegevuste tagada ettevõtte ning brändiomaniku eesmärkide täitmine.

Nõudmised kandidaadile

• Kui Sa räägid väga heal tasemel eesti keelt ja inglise keelt, suhtlustasandil vene keelt;
• Kui Sa omad majanduse- või turundusalast kõrgharidust;
• Kui Sa omad varasemat töökogemust turunduse valdkonnas, kasuks tuleb töökogemus Eesti või rahvusvaheliste brändide turundamisel;
• Kui Sa oled väga hea suhtleja;
• Kui Sa oled aktiivne ja ambitsioonikas;
• Kui Sa oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida;
• Kui Sa omad B-kategooria juhilube;
Siis sind me just oma meeskonda otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände kogu Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes, arenguvõimalust ja meeldivat meeskonda.
Arendame töötajast joogieksperdi!
Ametiauto.

Lisainfo

AS Prike asubTallinnas Peterburi tee 92G.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
29. mai 2011

AS Prike on 19-aastase kogemusega Eesti kapitalil põhinev kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma. AS Prike tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud joogibrändid: Hennessy, Moet& Chandon, Captain Morgan, Johnnie Walker, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv ja lisaks mitmed tuntud veinibrändid : Robertson, Barton& Guestier, Zonin jt.
Ettevõttes töötab üle 80 inimese.
Täiendav info ettevõtte kohta -www.prike.ee.