Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197153

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle siseuste, seinapaneelide ja moodulvaheseinte tootejuhi, kes vastutab oma valdkonna toodete kasumlikkuse juhtimise eest, lähtudes ettevõtte strateegilistest eesmärkidest ja toodete elutsüklist. Eesmärk - tagada toodete konkurentsivõime jätkusuutlikkus. Tootejuhi peamiseks ülesandeks on oma valdkonna toodete müügi juhtimine, kasutades selleks kõiki peamiseid turundusvahendeid (müügiandmete ja konkurentsikeskkonna analüüs, uute toodete turuletoomine, sortimendi juhtimine, hinnakujundus, müüjate koolitamine). Tootejuht osaleb toodete turundusstrateegia väljatöötamisels ja turundustegevuse planeerimisel ning juhtimisel.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • majanduslik või tehniline kõrgharidus
  • eelnimetatud toodete projektijuhi või tootejuhi töökogemus
  • algatus- ja otsustusvõime
  • väga hea suhtlemisoskus
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • soome ja vene keel suhtlustasandil.

Kindlustame väljaõppe ja arenguvõimaluse, huvitava töö ja võtmetegija rollile väärilise tasu.

Tööpakkumise number
#197153
Tootejuht