Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 64823

Tööpakkumise number

64823

Töö kirjeldus

tootesegmendile arengustrateegia, turundusplaani ja tegevuskava väljatöötamine ja ellurakendamine, toodetele ja brandidele selge positsioneeringu määratlemine, kasumi eesmärkide püstitamine, turu-uuringute algatamine, hinnaarengu jälgimine turgudel ning ettepanekute tegemine hindade muutmiseks.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui omad reklaami-, turundus- või majandusalast haridust, projektijuhtimise- ja turundusalast kogemust vähemalt 3 aastat, arvuti kasutamise oskust, valdad eesti keelt ja saad hakkama inglise ja vene keelega.

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd Eesti kõige tuntuma brändiga, arenemisvõimalust ja täiendkoolitusi, kaasaegset töökeskkonda ja töö tulemustele vastavat tasu.

Lisainfo

Ootan Sind meie sõbralikku ja professionaalsesse kollektiivi - Alar Pink, AS Kalev turundusdirektor.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2006
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2006

AS Kalev on Eesti vanim ja suurim kondiitritööstusettevõtja, mille põhitegevuseks on suhkru- ja šokolaadikondiitritoodete tootmine ning müük.