Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38147

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootejuhi ülesandeks on tootesegmendi (jahukondiiter) turundusalane aktiivne arendus: tootesegmendile arengustrateegia, turundusplaani ja tegevuskava väljatöötamine ja ellurakendamine; toodetele ja brandidele selge positsioneeringu määratlemine; kasumi eesmärkide püstitamine; turu-uuringute algatamine; hinnaarengu jälgimine turgudel ning ettepanekute tegemine hindade muutmiseks.

Ootused kandidaadile

  • Reklaami-, turundus- või majandusalane haridus
  • Projektijuhtimise- ja turundusalane kogemus vähemalt 3 aastat
  • Arvuti kasutamisoskus
  • Eesti keele valdamine, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd Eesti kõige tuntuma brändiga
  • Tugevat meeskonda
  • Eneseteostusvõimalust
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Töö tulemustele vastavat tasu

Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume saata CV ja sooviavalduse hiljemalt 04.jaanuariks 2005. aadressil AS Kalev personaliteenindus, Põrguvälja tee 6, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75301, faksil 6077 725 või e-posti aadressil liina@kalev.ee

Tööpakkumise number
#38147
Tootejuht