Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177560

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Fassaadimaterjalide ja -süsteemide müük

Ootused kandidaadile

- Ehitusalane kõrgharidus
- Eestis kasutatavate fassaadimaterjalide ja -süsteemide tundmine
- Orienteerumine ehitusvaldkonna standardites, normides ja tehnilistes dokumentides
- Oskus suhelda arhitektide ja projekteerijatega
- Töökogemus ehitusmaterjalide projektimüügi valdkonnas
- Oskus läbi viia tooteesitlusi ja välisvisiite tootjatehastesse
- Tooteportfelli ja turustuskanalite arendamise teadmised
- Oskus kasutada kaasaegseid andmesidevahendeid, planeerida aega ja töötada iseseisvalt
- Sihikindlus ja tulemustele orienteeritus
- Hea eesti ja vene keele oskus ning inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Töötingimused kokkuleppel

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas.

Tööpakkumise number
#177560
Tootejuht