Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185206

Tootejuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toodete veebi ülespanek, piltide, tehniliste spetsifikatsioonide jm. info lisamine
  • igapäevane laoseisude jt. muudatuste jälgimine
  • uudiste tõlkimine, koostamine ja ülespanek

Ootused kandidaadile

  • Hea inglise keele oskus
  • Hea arvutikasutamisoskus
  • Kohusetunne ja korrektsus

Kasuks tuleb
  • Vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • häid arengu- ja õppimisvõimalusi arenevas IT ettevõttes
  • nooruslikku ja kergesti sisseelatavat kollektiivi
  • võimalust töötada tipptasemel töövahenditega

Tööpakkumise number
#185206