Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146662

Tootejuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toodete tellimine;
- turundustegevus ( hinnakujundus, kampaaniad, koolitused, jne)
- laoseisu haldamine;
- aruandlus ja raporteerimine;
- müügi ja katteplaani jälgimine.

Ootused kandidaadile

- hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel.

Kasuks tuleb:
- varasem sisseostu- ja turunduskogemus;
- soome ja vene keele oskus;
- stressitaluvus;
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- töötamist sõbralikus ja nooruslikus töökollektiivis;
- motiveerivat palga- ja boonussüsteemi;
- head võimalust suhelda rahvusvaheliste ettevõtetega ja teiste kultuuriruumidega;
- firmasiseseid koolitusi.

Tööpakkumise number
#146662

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008

GNT Eesti AS on Eesti suurim arvuti- ja koduelektroonika kaupade importija ja hulgimüüja. Firma omanikeks on GNT Group Soomest ja ALSO Group Šveitsist. Rohkem infot meie kohta leiab aadressidelt www.gnt.ee, www.also.com. GNT Eesti koostööpartneriteks on üle 100 maailma tuntuimat IT kaupade tootjat ja klientideks ligi 600 IT ja koduelektroonika edasimüüjat üle Eesti.

Tootemarketingi osakond koosneb tootejuhtidest ja assistentidest. Osakonna ülesanneteks on laovarude haldamine ja turundustegevus. Assistent vastutab tootejuhtidelt saadud tööülesannete kiire ning kvaliteetse täitmise eest.

Vaata rohkem