Värsked tööpakkumised

Tootejuhi abi (lasterõivad)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210443

Tööpakkumise number

210443

Töö kirjeldus

Pakume tööd inimesele, kellele meeldib luua tooteid, mis valmistavad rõõmu nii kandjale, vaatajale kui ka lapsevanemale. Inimeses peab olema eneseteostuslik soov pakkuda midagi uuenduslikku, huvitavat, paremat kui eile. Väga tähtsaks peame oskust suhelda kõigi osapooltega alustades kaastöötajatest, disaineritest, tootjatest kuni meie kliendi - lapseni.

Mõningad täpsustavad märksõnad töö kirjeldamiseks:
mudelite konstrueerimine
suhtlemine disainerite, tarnijate ja tootjatega
mõõdutabelite koostamine
kulunormide arvestus
tootespetsifikatsioonide kontrollimine
näidistega seotud küsimuste lahendamine
tootmisinfo koondamine
tootekaartide koostamine
pakkide/kirjade saatmine

Nõudmised kandidaadile

praktline töökogemus rõivatööstuses (soovitavalt pealisrõivaste tootmine)
inglise keele valdamine heal tasemel
vene keele oskus tuleb kasuks
kergetööstusalane eriharidus
kasuks tulevad teadmised pealis- ja spordirõivaste tehnoloogiast ning materjalidest
arvutioskus
valmidus väliskomandeeringuteks
amet peab kandidaadi jaoks olema heaks väljakutseks
meeskonnatöö oskused
suhtlemisoskus
analüüsivõime
pingetaluvus

Ettevõte pakub

eneseteostuse võimalust
loomingulist, huvitavat ja vaheldusrikast tööd
rahvusvahelist suhtlust
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
arengu- ja koolitusvõimalust
konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

Allub tootejuhile. Endal otseseid alluvaid ei ole.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2010
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 13000 EEK kuus

Minitexi põhitegevuseks on imikute ja laste rõivaste tootmine ja turustamine. Ettevõtte tähtsaimad turud on Baltikum, Skandinaavia,Venemaa ja Ukraina. HUPPA esinduskauplused on Tallinnas ja Riias.