Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178335

Tooteinsener/tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-uute toodete juurutamise tehniline nõustamine
-tootmistehnoloogiate ning rakiste väljatöötamine
-rakiste jooniste koostamine
-valmistamisprotseduuride kooskõlastamine klientidega
-tootmisprotsessi optimeerimine

Ootused kandidaadile

-erialane keskeri- või kõrgharidus
-väga hea tehnilise inglise keele oskus
-arvuti kasutamise oskus
-kasuks tuleb soome keele oskus ja erialane töökogemus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis
- arenemisvõimalust ja koolitusvõimalusi
-konkurentsivõimelist töötasu
- Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalust

Tööpakkumise number
#178335