https://www.cvkeskus.ee/185902

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tooteinsener/tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185902

Tööpakkumise number

185902

Töö kirjeldus

Peamiseks eesmärgiks on tehniliste süsteemide käitamine, tootearenduse juhtimine, juhendamine , kontrollimine ja korraldamine, teadus ja arendus tegevus. Uute toodete tehnoloogiliste protsesside väljatöötamine ja tootmisesse juurutamine samuti tehniline nõustamine. Tootmisetehnoloogiate ning rakiste väljatöötamine, tootmiseprotsesside optimeerimine, materjalide kulu arvestamine.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on tehnikaalane kõrgharidus ja vähemalt 5 aastane inseneritöö kogemus ,samuti tuleb kasuks töökogemus tootmisettevõttes. Sa tunned siirast huvi meie valdkonna vastu. Sinu edukaks toimetulekuks sellel ametikohal on oluline eelnev kokkupuude masinaehitusega, keevitustehnoloogia tundmine ,konstrueerimine ja autotehnika. Töö eeldab eesmärgipärast tegutsemist ning vastutuse võtmist oma töö tulemuste eest. Eeldatavad isikuomadused on eetiline käitumine, teaduslik –tehniline mõtlemine, loov suhtumine töösse, iseseisvus, vastutus- ja otsustusvõime, majanduslikkus, oskus töötada meeskonnas, inimeste ja ressursside juhtimise oskus, protsesside juhtimise kogemus, orienteeritus tulemusele. Sul on hea eesti keele, inglise keele ning vene keele oskus ja sa töötad projekteerimisprogrammiga SolidWorks.


Ettevõte pakub

Fors MW pakub omalt poolt võimalust liituda nr 1. masinaehitaja ja -müüjaga oma valdkonnas Euroopas. Täna globaalset haaret omav ettevõte pakub võimalust tegeleda kõrgekvaliteedilisi masinaid tootva ja tootearendusega tegeleva ettevõtte üksuse juhtimisega . Kindlasti pakub Fors MW põnevat väljakutset, samuti võimetele ning tulemustele vastavat töötasu.


Lisainfo

CV palume saata inglise keeles .Üks töövestlustest toimub inglise keeles.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. november 2009
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2009

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Fors MW on 1992. a. asutatud masinaehitusettevõte, mille peakorter asub Sauel. Fors MW grupp tegutseb 25 riigis ning seal töötab 120 inimest. AS Fors MW käive 2008.a. oli 295 miljonit krooni. Täna on Fors MW oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveokärude, NIAB traktorprotsessorite kui ka BIGAB konkstõstehaagiste osas. Fors MW toodete ning teenuste võtmeomadused on innovatsioon ja kvaliteet. Lähem informatsioon Fors MW toodete ning ettevõtte kohta Internetist: www.forsmw.com
Seoses uue osakonna moodustamisega ootab Fors MW oma meeskonnaga liituma