Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297295

Tooteinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tooteinseneri peamiseks ülesandeks on inseneriteenuste pakkumine elektroonikatööstuses.
Tööülesanneteks on:
* Tootega seotud dokumentatsiooni ettevalmistamine vastavuses kliendi ja ettevõtte nõuetele,
* Insener-tehniliste muudatuste, parenduste koordineerimine,
* Analüüs, aruandlus, parendusmeetmete rakendamine protsesside tõhustamiseks

Ootused kandidaadile

* tehniline kõrgharidus raadio-ja elektroonika või telekommunikatsiooni või infotehnoloogia alal,
* vähemalt 3-aastane töökogemus elektroonikainsenerina,
* teadmised probleemide lahendamise meetoditest,
* koostöövalmidus ja meeskonnatöö oskus,
* õppimis- ja arenemisvõime,
* kesktasemel inglise keel (kõnes ja kirjas), põhitasemel eesti ja vene keele oskus (kõnes ja kirjas), soovitav- soome keele oskus,

Võimalust realiseerida oma teadmisi ja oskusi arenevas rahvusvahelises ettevõttes
Sama ametipositsiooni Tallinna keskmist töötasu
Professionaalseid, toetavaid ja sõbralikke kolleege

Tööpakkumise number
#297295

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2013

éolane Tallinn on 1975.aastal loodud juhtiva Prantsuse päritolu tööstuselektroonika arendamis- ja tootmisteenuse pakkuja éolane kontserni allüksus.
Tallinna allüksus on loodud 1992.aastal ja on olnud oma valdkonna teerajaja ning aastaid Eesti suurim eksportija.
éolane Tallinn töötab 230 kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti ning koos ollakse valmistumas uueks kasvuks.

Vaata rohkem