Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57601

Tooteinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tootmisprotsessis ja testitulemustes esinevate vigade analüüs
- kõrge tootekvaliteedi saavutamiseks vajamineva tegevusplaani koostamise ja elluviimise ohje
- tootemuudatuste ohje
- tootekohase dokumentatsiooni koostamine, haldamine
ja ajakohastamine
- korrigeerivate/ennetavate meetmete käivitamine ja jälgimine
- reklamatsioonide käsitlemine
- tooteliinil tootmisprotsessi käigus tekkiva praagi vähendamine
- efektiivse tootmise arendamine

Ootused kandidaadile

- soovitavalt tehniline kõrgharidus
- tehniline arusaamine elektroonikatoodete spetsifikatsioonist
ja dokumentatsioonist
- arusaamine äriprotsessidest, analüüsioskus
- väga hea inglise, vene ja eesti keele oskus
- koostöövalmidus ja koostöövõrgustiku hoidmine
- probleemilahendusoskus, enesekehtestamis oskust

Ettevõte pakub

- rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- ametialast koolitust

Tööpakkumise number
#57601