https://www.cvkeskus.ee/24468

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tooteinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24468

Tööpakkumise number

24468

Töö kirjeldus

ülesandeks on tootmisprotsessis ja testitulemustes esinevate vigade analüüs, kõrge tootekvaliteedi saavutamiseks vajamineva tegevusplaani koostamise ja elluviimise ohje, tootemuudatuste ohje (ECO- protseduurid), tootekohase dokumentatsiooni koostamine, haldamine ja ajakohastamine, korrigeerivate/ennetavate meetmete käivitamine ja jälgimine.


Nõudmised kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on: IT, raadio- või telekommunikatsioonialane kõrgharidus, vähemalt kaheaastane IT- või elektroonikaalane töökogemus, raadio- või telekommunikatsionialane kolledzi/polütehnikumi haridus ning vähemalt kolmeaastane elektroonikaalane töökogemus.


Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd, töösuhte kindlust, enesearendamise võimalusi ning ametikohast koolitust.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna: "Tooteinsener"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit.Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Saksamaal,Poolas, Mehhikos ja Hiinas.
AS Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9002 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni Elcoteq Networki suurimaks tehaseks, kus viiakse läbi väljaõpet ja koolitust kontserni teiste tehaste töötajatele. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.