Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304741

TOOTEINSENER-JOONESTAJA (HAAPSALU)

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhiülesanneteks on:
* tootejooniste loomine ning muudatuste haldamine
* jooniste jätkuv parendamine koostöös tootmisega
* kliendiga tehnilistes küsimustes suhtlemine

Ootused kandidaadile

* tehnilise rakendusliku kõrgharidusega (võib olla omandamisel)
* joonestamise oskus (AutoCad)
* inglise keele oskus (kõnes ja kirjas)
* kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes

* vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis
* koolitust vastavalt plaanile
* kollektiiviks noort ja sõbralikku seltskonda

Lisainfo

Töökoht asub Haapsalus

Tööpakkumise number
#304741

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2013

PKC Eesti AS põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1100-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus

Vaata rohkem