Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671657

Tooteinfospetsialist (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 12. oktoober 2020
Kuulutus aegub:24. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded:

  • tooteinfo kogumine (sh toodete mõõtmine ja kaalumine)
  • tooteinfo sisestamine ja haldamine
  • hankija poolt sisestatud tooteinfo kontroll ja korrigeerimine
  • andmebaasis järjepidev tooteinfo ja andmete uuendamine (sh kustutamine)
  • tõlkimiseks tooteinfo ettevalmistamine ja kogumine, vajadusel tooteinfo tõlkimine
  • andmebaasi juhendi korrigeerimine vastavalt süsteemi sisse viidud muudatustele
  • andmebaasi arendustega seotud küsimuste lahendamine koostööpartneritega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • omad varasemat kogemust andmete/info haldamise süsteemidega
  • oskad kasutada MS Office programme (eriti Excel-it)
  • omad väga head analüütilist mõtlemist
  • valdad kõrgtasemel eesti keelt ning suhtlustasemel inglise-ja vene keelt
  • oled täpne ja korrektne
  • oled hea suhtleja
  • Oskad seada prioriteete, oled kohusetundlik ning oled vajadusel valmis ka rutiinsemaks tööks

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • hüvede ja soodustuste paketti
  • sporditoetust
  • omatöötaja soodustust kaupade soetamisel
  • huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises kontsernis
  • õppimis- ja arenguvõimalusi
  • ühisüritusi

Tööpakkumise number
#671657

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020

Ehituse ABC ärinimega Optimera Estonia AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Saint-Gobain, mis on esindatud üle maailma 65 riigis, pakkudes tööd rohkem kui 170 000 inimesele. Ehituse ABC on tegelenud ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga üle 20 aasta ja tänasel päeval on meil Eestis 11 kauplust ja Lätis 2 kauplust. Tänu oma pikaaegsele kogemusele oleme usaldusväärne partner oma klientidele ja koostööpartneritele. Meie ettevõtet ja töötajaid iseloomustab professionaalsus ja kliendisõbralikkus.

Vaata rohkem