Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39959

TOOTEHALDUR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Toodetega seonduvate protsesside juhtimine (tootehaldur vastutab kõikide toodetega seonduvate protsesside eest sh tooterühma ostustrateegia ja sisseostude juhtimine, toote vastavuse hindamine ja/või vastavusse viimine seadusest tulenevate nõuetega, turundus- ja müügistrateegia loomine ning järelvalve);
*läbirääkimiste pidamine hankijatega ja ostulepingute sõlmimine;
*kvaliteetse kommunikatsiooni ja infovahetuse organiseerimine.

Ootused kandidaadile

*Soovitavalt majandusalane kõrgharidus;
*ametialane kompetentsus ning toodetega seonduvate protsesside juhtimise oskus sh tooterühma ostustrateegia juhtimise oskus, turundus- ja müügistrateegia loomise oskus;
*Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiividest, Eesti Vabariigi seadustest jm lähtuvate toodetele/kaupadele esitatavate nõuete tundmine ja toote vastavuse hindamise ja/või vastavusse viimise oskus;
*võimalus viibida välislähetustel;
*kahe võõrkeele oskus kõnes ja kirjas (inglise ja soome või inglise ja vene) sh vajalik inglise keele oskus – väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas;
*arvuti kasutamise oskus ( ettevõtte majandustarkvara on Solomon ja Accapta ) sh. vajalik hea tabelarvutustarkvara ja projektijuhtimise tarkvara tundmine;
*aktiivne, edumeelne ja positiivne ellusuhtumine;
*eelnev samalaadse töö kogemus;
*hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
*kohusetundlikkus ja lojaalsus;
*autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

*Aktiivset eneseteostusvõimalust;
*ametiauto kasutamise võimalust;
*arenemis- ja karjäärivõimalusi;
*häid töötingimusi;
*loovat ja vastutusrikast tööd;
*võimalust osaleda aktiivse, teotahtelise ja üksmeelse meeskonna töös;
*konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Nõudmistele vastavad kandidaadid võivad oma cv saata ka aadressil gerly.tuisk@cvkeskus.ee . Märksõnaga "Tootehaldur".

Tööpakkumise number
#39959
TOOTEHALDUR