Värsked tööpakkumised

Tootegrupi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543794

Tööpakkumise number

543794

Töö kirjeldus

Püti Talu OÜ tegeleb põllu-, aia-, metsatehnika ja seadmete, varu- ja kuluosade jae- ning hulgimüügiga. Meie müügiesindus AGRAARKESKUS asub Tartus. Seoses ettevõtte arenguga otsime oma avatult mõtlevasse ja sõbralikku meeskonda aktiivset, täpset ja edumeelset

TOOTEGRUPI MÜÜGIJUHTI

Tööülesanded
• Tootegruppi kuuluvate toodete põhjalik tundmine;
• Püsikliendisuhete loomine ja arendamine;
• Müügitöö edendamine uute võimaluste leidmise ja kasutamise kaudu;
• Kliendi vajaduste välja selgitamine ja nõustamine;
• Pakkumiste ja lepingute haldus ning koostamine;
• Müügitegevuste kavandamine ja täitmine;
• Messide kavandamises ja edukas läbiviimises osalemine.
• Müügikampaaniate teostamine;
• Tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonda, kui:
• tunned, et oskad ja tahad teha müügitööd tehnikavaldkonnas;
• sul on varasem kogemus tehnika, masinate või nende varuosade müügis;
• oled entusiastlik ja tulvil positiivset energiat;
• sulle on omane väga hea suhtlemis-, eneseväljendamis- ja läbirääkimisoskus;
• sul on valmisolek areneda ja soov saavutada suurepäraseid tulemusi;
• tunned rõõmu nii eesti-, inglise- kui ka venekeelsest koostööst;
• sul on väga hea arvuti kasutamise oskus ja omad autojuhilube.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• Stabiilset töökohta arenevas ettevõttes;
• Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd meeldivas ja sõbralikus kollektiivis;
• Ametiautot ja tööks vajalikke vahendeid (arvuti, telefon);
• Teha tööd professionaalse tootevalikuga;
• Piisavalt otsustus- ja tegutsemisvabadust;
• Paindlikku tööaega ja –kohta;
• Palk moodustub põhipalgast ja ülempiirita tulemustasust toodete läbimüügi pealt.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018