Värsked tööpakkumised

Tootegrupi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 627338

Tööpakkumise number

627338

Firma nimi peidetud Tootegrupi müügijuht

Töö kirjeldus

Abestock AS ootab oma meeskonda teotahtelist ja usaldusväärset

TOOTEGRUPI MÜÜGIJUHTI

Meie juures on Sinu töö sisuks:
- koostöö hankijate ning partneritega
- eesmärkide seadmine ja realiseerimine
- kliendisuhete hoidmine ja arendamine
- tootesortimentide arendamine ning kampaaniate elluviimine
- jaekaubandusmaastiku tundmine ja analüüsimine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind, kui Sul on:
- väga hea suhtlemisoskus ja oled hea läbirääkija
- hea algatusvõime ja oled tugev planeerija
- hea meeskonnatöö oskus
- analüütiline ning strateegiline mõtlemine
- väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
- vähemalt keskharidus
- hea arvuti kasutamise oskus (sh Exceli tundmine)
- varasem töökogemus FMCG valdkonnas
- b-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Sulle pakume:
- tööd meeldivas kollektiivis ja stabiilses ettevõttes
- kaasaegset töökeskkonda uues kontoris
- konkurentsivõimelist palka
- meeleolukaid ühisüritusi, sporditoetust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

AbeStock AS on üks pikema ajalooga hulgimüügifirmasid Eestis, mis on asutatud juba 1992. aastal. AbeStocki tegevusalaks on toidu-, lemmiklooma-, esmatarbe-, tööstus- ja moekaupade hulgimüük kaubamärkide omanike ametliku esindajana.