Värsked tööpakkumised

Tootegrupi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96702

Tööpakkumise number

96702

Töö kirjeldus

Kauba sortimendi koostamine ja juhtimine (TÖÖSTUSKAUBAD)
Töö hankijatega (läbirääkimised, sortiment, hinnad)
Kaubagruppide analüüs
Kauba sortimendi uuendamine vastavalt turu nõudlusele
Uute hankijate leidmine

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame eelenevat töökogemust soovitavalt tööstuskaupade sortimendi koostamise ja juhtimise valdkonnas, head kaubatundmist, head vene keele ja arvutikasutamise oskust.

Pakume uusi töökogemusi kiirelt arenevas edukas ettevõttes, nooruslikku meeskonda, kaasaegseid töötingimusi ja tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Esialgu otsime tööle asendajat lapsehoolduspuhkuse ajaks. Edasiarenemise võimalused!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. märts 2007
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2007

Comarket AS on kiiresti arenev 100% Eesti kapitalil põhinev jaekaubandusvõrk, kes opereerib hetkel 24 kauplust üle Eesti ühtekokku 300 töötajaga.