Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55221

Tootegrupi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootegrupi juht vastutab oma tootegrupi ulatuses sortimendi koostamise ja juhtimise eest.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame eelenevat töökogemust soovitavalt värske toidukaupade sortimendi koostamise ja juhtimise valdkonnas, head kaupade tundmist, vene keele ja arvutikasutamise oskust.

Pakume uusi töökogemusi kiirelt arenevas edukas ettevõttes, nooruslikku meeskonda, kaasaegseid töötingimusi ja tööle väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#55221