Värsked tööpakkumised

Tootegrupi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55221

Tööpakkumise number

55221

Töö kirjeldus

Tootegrupi juht vastutab oma tootegrupi ulatuses sortimendi koostamise ja juhtimise eest.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame eelenevat töökogemust soovitavalt värske toidukaupade sortimendi koostamise ja juhtimise valdkonnas, head kaupade tundmist, vene keele ja arvutikasutamise oskust.

Pakume uusi töökogemusi kiirelt arenevas edukas ettevõttes, nooruslikku meeskonda, kaasaegseid töötingimusi ja tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
18. november 2005

Comarket AS on kiiresti arenev Eesti jaekaubandusvõrk, millesse kuulub 22 väikest supermarketit ja toidukauplust - ühtekokku 300 töötajaga.

Seoses kiire laienemisega võtame konkursi korras tööle uusi töötajaid.