Värsked tööpakkumised

Tooteesitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27245

Tööpakkumise number

27245

Töö kirjeldus

* firma esindusfunktsioon (nn. "firma nägu" kliendi jaoks)
* kliendisuhete hoidmine/arendamine
* meie toodete tutvustamine (tootekoolitus kliendile)
* toodete väljapaneku organiseerimine
* oma turusegmendi analüüs
* aktiivne osalemine müügimeeskonna töös
* info- ja esitlusmaterjalide ettevalmistamine
* osalemine erialastel üritustel (infopäevad, messid, seminarid jmt.)
* aruandlus

Nõudmised kandidaadile

PÕHITEADMISED:
* meditsiinialased (meditsiiniline haridus)
* müügialased
* MS Office'i arvutiprogrammide kasutamise kogemus
* vene keel (kõne- ja kirjakeelena)
* inglise keel (lugemise ja arusaamise tasemel)
PÕHIOSKUSED:
* väga hea suhtlemisoskus ja soov oma vestluspartnerit mõista
* head koostööomadused (valmidus meekonnatööks)
* probleemide efektiivne lahendamine
* iseseisev tööülesannete täitmine
* täpsus ja korrektsus
* hea pingetaluvus
* autojuhtimisoskus ja -kogemus

Ettevõte pakub

* huvitav ja pingeline töö
* firmasisene ja -väline koolitus
* areng läbi meeskonnatöö ja täiendkoolituse
* tulemustest sõltuv töötasu
* ametiauto
* elukindlustus

Lisainfo

Töö on seotud väljasõitudega üle Eesti.
Firmavälised koolitused võivad toimuda väljaspool Eestit.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2004

Firma Miecys Pharm OÜ tegeleb farmaatsia-, meditsiini-, hügieeni- jt. apteegikaupade distributsiooni ja marketingiga. Meie klientideks on apteegid, arstid, hulgimüüjad, tootjad, haiglad, kellele pakume kvaliteetseid tooteid ja täielikku informatsiooni nende kohta firmapoolse tootekoolituse ja kliendikeskse teenindamise kaudu.