Värsked tööpakkumised

Tooteesitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162645

Tööpakkumise number

162645

Töö kirjeldus

* firma poolt esindatavate toodete tutvustamine (tootekoolitus) apteekritele
* kliendisuhete hoidmine/arendamine
* oma turusegmendi analüüs
* firma esindusfunktsioon (nn. "firma nägu" kliendi jaoks)
* aktiivne osalemine müügi- ja turundusosakonna töös
* osalemine info- ja esitlusmaterjalide ettevalmistamises
* osalemine erialastel üritustel (infopäevad, messid, seminarid jmt.)
* aruandlus

Nõudmised kandidaadile

PÕHITEADMISED:
* meditsiinialased
* müügialased
* MS Office'i arvutiprogrammide (Word, Excel, PowerPoint) kasutamise kogemus
* vene keele oskus suhtlemise tasandil
* inglise keel (lugemise ja arusaamise tasemel vajalik)
* kasuks tuleb eelnev töökogemus rmüügikonsultandi või tooteesitlejana
PÕHIOSKUSED:
* väga hea suhtlemisoskus
* koostöövalmidus (head meeskonnatöö omadused)
* probleemide efektiivne lahendamine
* iseseisev tööülesannete täitmine
* täpsus ja korrektsus
* hea pingetaluvus
* autojuhtimisoskus ja -kogemus koos kehtiva B-kategooria autojuhiloaga

* positiivse ellusuhtumisega töökollektiivi arenevas väikefirmas
* huvitavat ja pingelist tööd rahvusvahelises ettevõttes
* firmasisest ja -välist koolitust, firma ühisüritusi
* arengut läbi meeskonnatöö
* ametiautot

Lisainfo

Firma kontor asub Tartus. Tööpiirkonnaks on Tartu-, Võru-, Põlva-, Valga-, Viljandi-, Pärnu-, Jõgeva-, Ida- ja Lääne-Virumaa.
Töö on väga liikuv - väljasõidud klientide juurde Eestis ning firmavälised koolitused väljaspool Eestit.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2008
Kuulutus sisestati:
27. august 2008

Firma Miecys Pharm OÜ tegeleb farmaatsia-, meditsiini-, hügieeni- jt. apteegikaupade distributsiooni ja turundusega. Meie klientideks on apteegid, arstid, ravimite hulgimüüjad, tootjad, haiglad, kellele pakume kvaliteetseid tooteid ja täielikku informatsiooni nende kohta firmapoolse tootekoolituse ja kliendikeskse teenindamise kaudu seades lõppeesmärgiks kliendi rahulolu.