Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298647

Tooteesitleja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tooteesitleja tööülesanneteks on AS Maris Gildeni toodete esitlused Tartu suuremates kauplustes.

Ootused kandidaadile

  • eesti- ja vene keele oskus
  • ausus ja korrektsus
  • vähemalt keskharidus
  • hea ajaplaneerimise oskus
  • iseseisvus
* positiivne ellusuhtumine
* isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja liikuvat tööd

Lisainfo

Osaline tööaeg 2-4 tundi nädalas.
CV-s märkida ära isikliku auto kasutamise võimalus.

Tööpakkumise number
#298647

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2013

AS Maris Gilden on Eesti ettevõte aastast 1994, mille tegevusalaks on kondiitritoodete, küpsiste, präänikute, magusate ja soolaste näkside tootmine ja müük.

Vaata rohkem