Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22161

Tooteesitleja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tooteesitluste ja degustatsioonide läbiviimine erinevates kauplustes.

Ootused kandidaadile

*Hea suhtlemisoskus
*Esinduslik välimus
*Vanus 16-25 aastat
*Positiivne ellusuhtumine
*Elukoht soovitavalt Tartu

Ettevõte pakub

*Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
*Väärilist palka
*Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Töö sobib eelkõige lisateenistuseks põhitöökoha või kooli kõrvalt. Tööaeg õhtuti ja nädalavahetustel.

Tööpakkumise number
#22161

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2003

DTL Eesti AS on 1994.a loodud rahvusvaheline toidukaupade hulgimüügifirma.Tuntumad kaubamärgid on HALLS, VITA-C, BAHLSEN, ALPROSE, LINDT, ITALPASTA, PEZ-HAAS, FULDATALER, BONNE.

Vaata rohkem