Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176248

Tooteesitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Degustatsioonide ja promotsioonide läbiviimine Tallinki ja Silja Line kaubamärkide all sõitvatel laevadel.

Ootused kandidaadile

Eelnev tulemuslik aktiivse müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
Orienteeritus tulemustele
Aktiivne ja optimistlik eluhoiak
Väga hea suhtlemisoskus ja esinemisjulgus
Ausus ja kohusetundlikkus
Eesti ja inglise keele oskus heal tasemel
Soome ja/või rootsi keele oskus suhtlustasandil
Vene keele oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja loomingulist tööd
Paindlikku tööaega
Reisimisvõimalust

Tööpakkumise number
#176248