Värsked tööpakkumised

Tooteesitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234553

Tööpakkumise number

234553

Töö kirjeldus

Tooteesitleja osaleb apteegikülastajate kehakoostise mõõtmise programmis erinevates Tallinna - ja Harjumaa apteekides.

• Toodete presenteerimine apteegikülastajatele
• Toodete aktiivne promotsioon
• Piirkondlik müükide analüüs
• Müügieesamärkide täitmine

Nõudmised kandidaadile

Meie meeskonda sobiv tooteesitleja on:

• Hea suhtleja
• Kiire õppimisvõimega
• Tulemustele orienteeritud
• Kohusetundlik, aus ja täpne

KASUKS TULEB:

• Müügitöö kogemuse olemasolu
• Suur huvi loodustoodete vastu
• Isikliku auto kasutamisvõimalus
• Venekeele oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• Stabiilset ja hästi organiseeritud töökeskkonda
• Põhjalikku väljaõpet
• Kütusekompensatsiooni
• Põhipalka
• Boonuseid vastavalt sooritatud müükidele

Lisainfo

Kandideeri ja sul on võimalus ühineda meie sõbraliku, üksteist toetava ja tööka meeskonnaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2011
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2011

2005 aastal loodud Eesti firma, mille peamisteks tegevusaladeks on ravimiesitlejate rentimine, värbamine ja koolitamine. Selle aja jooksul oleme koostööd teinud ja hulgaliselt kontakte loonud erinevate ravimiturul kõrgelt hinnatud firmadega nii Eestist kui välisriikidest. Repforce´i kuuluvad oma ala professionaalid, kes garanteerivad põhjaliku info jõudmise sihtgrupini. Seoses laienemisega otsime oma tegusasse kollektiivi tooteesitlejat, kelle tööpiirkonnaks saab Tallinn ja Harjumaa.