Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290685

Tooteesitleja

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

inimestega suhtlemine
kaupade ja teenuste tutvustamine
proovikuu pääsmete müük

Ootused kandidaadile

aktiivne, iseseisev ja eesmärgile orienteeritus
julge ja otsustusvõimeline käitumine
tahe suhelda inimestega

Ettevõte pakub

tulemustasu
tasuta treeninguid

Lisainfo

Pakume tööd 2-le tooteesitlejale, kelle ülesanne on kaubanduskeskustes tutvustada FitLife spordiklubi treeninguid ning pakkuda huvilistele soodushinnaga proovikuu paketti. Tööaeg on 4-5 korda nädalas õhtuti ajavahemikul 17.00-20.00. Ideaalne töö üliõpilasele.

Tööpakkumise number
#290685

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
1. november 2012

FitLife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud!

Vaata rohkem