https://www.cvkeskus.ee/62564

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62564

Tooteesitleja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Presentatsioonide/degustatsioonide läbiviimine erinevates Pärnu kaubanduskeskustes


Ootused kandidaadile

Väga hea suhtlemisoskus
Julgus
Kohusetundlikkus
Vanus vähemalt 18aastat
Korrektne välimus
Isikliku auto kasutamise võimalus


Ettevõte pakub

Huvitavat tööd
Võimalust teha tööd kooli/põhitöö kõrvalt


Tööpakkumise number
#62564
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tooteesitleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!