Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42919

Tooteesitleja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reklaammaterjalide jagamine valgusteid müüvates kauplustes ning ostjate suunamine toodete väljapanekukohta.
Töö toimub 2-5 päevaste tsüklitena algul Helsingi piirkonnas, edaspidi üle kogu Soome.

Ootused kandidaadile

Vajalik rahuldav soome keele oskus.
Töö sobib üliõpilastele või lisateenistuse hankimiseks.

Ettevõte pakub

Tasu vastavalt töötatud ajale.
Sõidu- ja ööbimiskulude hüvitamist.

Lisainfo

Fotoga sooviavaldused palume saata e-post: pauli@sinatle.ee,
faksile 6411 510 või
aadressil Suur-Patarei 16, 10415 Tallinn.

Tööpakkumise number
#42919