Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26225

Tootedisaini osakonna juhataja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub:

  • osakonna töö planeerimine ja organiseerimine koostöös osakonna juhatajaga
  • osakonna igapäevase töö koordineerimine
  • kirjavahetuse pidamine ja info edastamine
  • asjaajamine ja dokumentatsiooni korrashoid

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • inglise keele valdamine
  • arvuti kasutamise oskus
  • täpsus, korrektsus
  • positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlemisoskus

Pakume arengu võimalust ning vaheldusrikast tööd huvitavas keskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus hiljemalt 31. jaanuariks 2004.a. Tartu mnt.1, 10145 Tallinn, personaliosakond või e-maili aadressil: kerli@artun.ee.

Tööpakkumise number
#26225