Tootedisainer
Tööpakkumise number #688903

Lars Laj Eesti OÜ
Tartu, Tartumaa

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. veebruar 2021
Kuulutus aegub:25. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tootedisaineri tööülesanneteks on mängu- ja spordiväljaku ning pargiinventari alla kuuluvate uute toodete loomine ja väljaarendamine. Eritellimuste lahendustele tootejooniste koostamine. 2D ja 3D lahenduste loomine, toote infolehtede ja paigaldusjuhendite koostamine. Müügi- ja reklaampiltide koostamine ja kujundamine.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Tööks vajalike programmide kasutamisoskus
Hea loomisvõime, oma visioon ja nägemus
Hea analüüsivõime ja oskus iseseisvalt töötada
Tahe, huvi ja motivatsioon avaliku linnaruumi arendamiseks

Ettevõte pakub

Huvitav, mitmekülgne ja väljakutsuv töö
Motiveeriv ja stabiilne töötasu
Kaasaegne töökeskkond ja töövahendid

Tööpakkumise number
#688903

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
Tootedisainer Tootedisainer

Lars Laj Eesti OÜ tegeleb mänguväljakute ehitamisega ja linnaruumi kujundamisega. Toodame ja paigaldame mänguväljakuid, spordivahendeid, pargiinventari ja skateparke. Tegeleme ka eritellimustega ning eriti meeldivad meie põnevad väljakutsed ja uudsed lahendused.

Lars Laj on alguse saanud Taanis ning omab peaaegu 40-aastast kogemust mänguväljakute, skateparkide, välitrenažööride ja välimööbli tootmise vallas.
Lars Laj on kujunenud tootjaks, kes pakub parima kvaliteediga tooteid kogu maailmas. Me hoolime igast mänguväljaku pisidetailist ning pöörame tähelepanu sellele, et kõik funktsioonid oleksid täiuslikud. Kvaliteetsete materjalide kasutamine ja pidev tehnoloogiline tootmistehnika arendamine teeb meid üheks parimaks tootjaks maailmas. Meie tooted on disainitud vastupidavaks ja esteetiliseks, et need pakuksid rõõmu mitmeteks aastateks. Püüame olla kaasaegsed ja läheneda mänguväljakule kui tervikule, ühendades samaaegselt lõbu, ohutuse, funktsionaalsuse, esteetilisuse, innovatsiooni ning täita seeläbi eesmärk: tuua inimesed kokku!

Vaata rohkem