Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307117

Tootedisainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda tootedisainerit, kes on võimeline töötama iseseisvalt looval tööl. Tööülesandeks on pehme mööbli (prototüübi) väljatöötamine, selajuures riide ja porolooni lõigete valmistamine, materjalide väljalõikamine ja mööblikarkassile liimimine ning katteriide polsterdamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui on:
- erialane haridus;
- eelnev töökogemus pehme mööbli väljatöötamisel;
- kohusetundlikus ja korrektsus;
- eesti keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Sinu töö annab Sulle:
- head palka;
- töökohta kesklinna lähedal;
- tööd rahvusvahelises meeskonnas;
- enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

- nõutav erialane haridus, soovitavalt kõrgharidus.

Tööpakkumise number
#307117

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
8. mai 2013

AS Fleming on Eesti suurimaid ja edukamaid pehme mööbli tootjaid. Meie tehased asuvad Tallinnas,
Leedus ja Poolas ning meie turgudeks on põhiliselt Euroopa Liidu riigid.

Vaata rohkem