Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312025

Tootedisainer (joonestaja-konstruktor)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pakendite jooniste konstrueerimine AutoCAD-is vastavalt kliendi soovidele ja tehase tehnilistele võimalustele;
tootmis- ja müügiüksuse toetamine pakendilahenduste väljatöötamisel ja pakkumiste koostamisel (vajadusel kliendikülastused);
tehnilise dokumentatsiooni koostamine;
uute toodete loomise protsessi koordineerimine ning müügiüksuse poolt andmebaasidesse (Axapta, jooniste arhiiv) sisestatava vajaliku informatsiooni
korrashoiu ja õigsuse kontrollimine;
koostöö sisseostu osakonnaga uute pakendilahenduste tarbeks alternatiivsete hankijate ja materjalide leidmiseks

Ootused kandidaadile

soovitavalt tehniline haridus või selle omandamine;
joonestamise ja tehnilise dokumentatsiooni koostamise kogemus ning töökogemus tootmisorganisatsioonist;
inseneri mõtlemine ja hea tehniline taip;
inglise keele oskus heal tasemel kõnes ja kirjas;
CAD-programmide väga hea tundmine ja kasutamise kogemus;
väga hea arvutikasutusoskus tabelarvutustega ja dokumentide vormistamisel, eelnev töökogemus majandustarkvaraga tuleb kasuks;
hea suhtleja, kes tuleb toime erinevate probleemide lahendamisega ning omab oskust toimida konstruktiivselt kriitilistes töösituatsioonides;
hea analüüsivõimega, järjekindel ja süsteemne;
usaldusväärne ja lojaalne;
kasuks tuleb töökogemus rahvusvahelises organisatsioonis.

Ettevõte pakub stabiilset tööd arenevas ettevõttes, konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti, võimalusi enesetäiendamiseks ja arenguks globaalses
organisatsioonis.

Lisainfo

Lisainformatsioon: Heli Zilensk, tel: 6651805.

Kandideerida saab läbi CV Keskuse keskkonna või saates CV ja motivatsioonikirja e-posti aadressil ingrit.kaldoja[at]executivelab.ee. Kandideerimise tähtaeg on
5. juuli 2013.

Tööpakkumise number
#312025

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2013

Nefab Packaging OÜ kuulub Nefabi kontserni, mis on Rootsi kapitalil põhinev ettevõte. Nefab tegutseb Eestis alates 2001. aastast Tallinna lähedal Lagedil ning pakub ettevõtetele terviklikke pakendilahendusi. Nefabi ettevõte Eestis vastutab Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa turgudel äritegevuse arendamise eest. Seoses suurenenud tellimusmahtudega laiendas Nefab 2012. aastal seniseid tootmis- ja laopindu kahekordselt. Hetkel on Eesti esinduses ligi 250 töötajat.

Nefabi kontseptsioon hõlmab kogu logistikavoo alates pakendamiskonsultatsioonidest kuni lõpliku lahenduse tootmiseni transpordi ja materjalikäsitsemise jaoks. Nefabi tegevus on suunatud kolmele põhialusele: ülemaailmne kohalolek, partnerlus ning terviklikud lahendused. Nefabi esindused on hetkel Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas ning Aasias. Nefabi olulisemad kliendid on telekomi-, energia-, töötleva, meditsiini-, auto-, lennu- ja kosmosetööstuse valdkonnas.

Tootmise juhtimiseks ja töötajate paremaks kaasamiseks liituti Eestis ainulaadse 20 võtme programmi rakendajatega. Omatakse ISO 9001, 14001 sertifikaate. Tunnustuse saavutamiseks tehakse koostööd: "Edasipürgiv organisatsioon" (Committed to Excellence). Lähemalt saab Nefabi kohta informatsiooni www.nefab.ee.

Vaata rohkem