Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #738396
Kaugtöö võimalus

TOOTEARENDUSJUHT

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Kutsume Sind kandideerima maiustuste- ja snäkikategoooria

TOOTEARENDUSJUHIKS

Sinu peamiseks tegevuseks on Orkla Eesti innovatsiooniprotsessi ja tootearendustiimi juhtimine lähtudes ettevõtte eesmärkidest.

Sinu töö sisuks on:

  • Orkla Eesti tootearendusalase töö edendamine, planeerimine ja koordineerimine
  • tootearendusosakonna töö juhtimine
  • innovatsiooniks vajalike investeeringuprojektide juhtimine
  • uute toodete väljatöötamine ning olemasoleva tooteportfelli parendamine koostöös majasiseste ja -väliste osapooltega
  • Orkla teiste riikide tootearendusprojektide juhtimine Kalevi tehases
  • tooteportfelli ja märgistuse seadusele vastavuse tagamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa:

  • omad kõrgharidusttoiduainete tehnoloogia alal
  • oled vähemalt 5 aastat töötanud toiduainetööstuses
  • oled ka varem meeskonda juhtinud
  • oled initsiatiivikas ja väga hea planeerimisoskusega
  • oskad kõrgtasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • oled iseseisev ja uuendusmeelne;  julged otsustada ja vastutada, tunned huvi toiduvaldkonna ja selle arengute vastu ning oled orienteeritud meeskonnatööle

Pakume Sulle põnevat tööd tulemustele orienteeritud professionaalses tiimis; arengu- ja eneseteostusvõimalust rahvusvahelises ettevõttes; toetust sporditegemisel ja käime ka koos sportimas,  ning toetusi ka perekondlike sündmuste puhul.

Töökoht asub Jüri külje all Kalevi tehase kontoris. Osaliselt on võimalik töötada ka kodukontorist.

Kuidas kandideerida

Loe täpsemaid tingimusi meie kodulehel: careers.orkla.com/Estonia, rubriik - vabad ametikohad: „Tootearendusjuht“

Tööpakkumise number
#738396

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2021
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2021

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2020

Vaata rohkem