Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #738498
Kaugtöö võimalus

Tootearenduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Orkla Eesti tootearenduse meeskond ootab Sind:

TOOTEARENDUSE SPETSIALIST

(lapsehoolduspuhkusel oleva kolleegi asendamise ajaks)

Meie usaldame Sulle armastatud tootebrändide uute toodete retseptide väljatöötamise! Uurid oma kategooria toodete trende, korraldad degusteerimisi nii majas see kui väljas, katsetad uusi toormeid, määrad säileaegu ja osaled ka mitmetes põnevates projektides!

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat kui

  • omad kõrgharidust toiduainete tehnoloogia alal
  • oled paar aastat teinud erialast tööd
  • oled iseseisev, avatud ja loova mõtlemisega
  • oled orienteeritud koostööle
  • naudid katsetamist nii laboris kui tootmisseadmetel
  • valdad suurepäraselt eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

Sind ootab eneseteostusvõimalus rahvusvahelises ettevõttes. Mitmekülgne ja põnev töö magusamaailmas koos ühtehoidva ja sõbraliku meeskonnaga. Orkla Eesti pakub oma töötajatele asjakohast kompensatsioonipaketti, sporditoetust ja võimalust osaleda omatoodete degusteerimisel. Töökoht ise asub Kalevi tehase kontoris Jüri lähedal ja osaliselt on võimalik töötada ka kodukontorist. Kesklinnast saab meie oma bussiga sõita hommikul kontorisse ja pärast linna tagasi.

Vahekokkuvõtte teeme juba 03.11.2021. Kui oleme selleks ajaks leidnud sobiliku kandidaadi, siis loeme konkursi lõppenuks!

Tööpakkumise number
#738498

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2021
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2021

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2020

Vaata rohkem