Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54952

Tootearendus- müügijuht

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Sind, keemiaalaste teadmistega tootearendus- müügijuht.

Sinu töö sisuks on kemikaalide juurutamine ja müük ning filtrite ja veetöötlusseadmete müük.
Sellest tulenevalt tegeled Sa:

  • aktiivse osalemisega tootearenduses;
  • laboratoorsete analüüside tegemisega;
  • müügistrateegia väljatöötamise ja elluviimisega;
  • müügiprognooside tegemise ja aktiivse müügiga;
  • hinnakalkulatsioonide ja -pakkumiste koostamisega;
  • ettevõtte esindamisega.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • kõrgemat keemiaalast haridust;
  • eelnevat töökogemust sarnasel alal;
  • eesti, vene ja inglise keele oskust;
  • arvuti kasutamise oskust;
  • autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • ametiauto kasutamise võimalust;
  • huvitavat tööd arenevas ettevõttes;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#54952