Värsked tööpakkumised

Tootearendus- müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54952

Tööpakkumise number

54952

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Sind, keemiaalaste teadmistega tootearendus- müügijuht.

Sinu töö sisuks on kemikaalide juurutamine ja müük ning filtrite ja veetöötlusseadmete müük.
Sellest tulenevalt tegeled Sa:
• aktiivse osalemisega tootearenduses;
• laboratoorsete analüüside tegemisega;
• müügistrateegia väljatöötamise ja elluviimisega;
• müügiprognooside tegemise ja aktiivse müügiga;
• hinnakalkulatsioonide ja -pakkumiste koostamisega;
• ettevõtte esindamisega.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:
• kõrgemat keemiaalast haridust;
• eelnevat töökogemust sarnasel alal;
• eesti, vene ja inglise keele oskust;
• arvuti kasutamise oskust;
• autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
• ametiauto kasutamise võimalust;
• huvitavat tööd arenevas ettevõttes;
• sõbralikku kollektiivi;
• konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
15. november 2005

Oleme rahvusvahelise kontserni JurbyWaterTech Eesti teeninduskeskus. Kontserni esindused paiknevad mitmel pool üle Euroopa. Baltimaade kontserni esindus resideerub Leedus, Kaunases.
Teeninduskeskuse töö on orienteeritud tööstuses ja teenindussfääris kasutatava vee kvaliteedile, samuti vee töötlemise probleemide lahendamiseks. Meie organisatsioon on enamike rahvuslike ja rahvusvaheliste vee assotsiatsioonide liige, k.a The Water Quality Association (Vee Kvaliteedi Assotsiatsioon) ja The Brewing, Food and Beverage Industry Association (Õlle-, Toiduainete- ja Jookide Tööstuse Assotsiatsioon) ühingute liige.