Värsked tööpakkumised

Tootearendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464639

Tööpakkumise number

464639

Töö kirjeldus

Tootearendaja peamisteks tööülesanneteks on
- eelneva päeva tootangule prooviküpsetuste teostamine ja kvaliteedi hindamine
- tootenäidiste valmistamine ja esitlemine
- tootmiskatsetuste teostamine ja protokollimine
- liini seadistuskaartide vormistamine
- uute toodete materjalikao andmete kogumine normide määramiseks
- toote retseptide sisestamine tootmisprogrammi
- tootekaartide koostamine

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui
- sul on huvi pagari töö vastu
- soovid pagaritööstuse valdkonnas end arendada
- sinu soov on katsetada ja proovida uusi ideid
- oled initsiatiivikas, koostööaldis ning orienteeritud parimatele tulemustele
- valdad inglise keelt vähemalt esmasel suhtlustasandil
- omad toiduainete alast keskeri, kutse- või kõrgharidust (kasuks tuleb pagari eriala suunitlus)

- võimalust areneda ja koguda oskusi ning teadmisi koostöös tehnoloogi ja ettevõtteväliste spetsialistidega Euroopa suurematest pagaritööstusettevõtetest
- vajadusel pakume ettevõtte poolt korterit Võru linnas või sõidukompensatsiooni
- arengut toetavat töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda
- konkurentsivõimelist töötasu
- tasuta sportimisvõimalusi Võru spordikeskuses või Väimela veekeskuses;
- ettevõttesiseseid soodustusi
- meeskonnaüritusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saada meile palun oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 15. aprilliks 2017
CV ja motivatsioonikirja võib saata ka e-posti aadressil:
personal(at)cristella.ee
Töö asukoht: Pikk 17, Võru
Tööle asumine: niipea kui võimalik
Tööaeg: täistööaeg (8-17; E-R)

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
17. märts 2017

Cristella VT OÜ on Baltimaade suurim sügavkülmutatud pagaritoodete valmistaja. Enam kui saja-aastase ajalooga ning ligi 250 töötajaga ettevõte panustab järjekindlalt tootmisvahendite ning tootevaliku uuendamisse. Võru linnas valmivate pagaritoodete üle rõõmustavad inimesed kogu Eestis, Baltikumis ning ka Skandinaavias. Ettevõtte eesmärk on pakkuda inimestele meelepäraseid sügavkülmutatud pagaritooteid. Ettevõttes rakendatakse rahvusvahelist BRC kvaliteedijuhtimissüsteemi, mida pidevalt hinnatakse ja arendatakse.