Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40581

TOOTE KVALITEEDIKONTROLLI SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pipelife Eesti AS on veevarustuse- ja kanalisatsiooni plasttorusid, -liitmikke ja -kaevusid tootev ettevõte. Toodangut turustatakse Baltikumis, Venemaal ja Skandinaavias. Pipelife tehas asub Rae vallas Jűris. vt. www.pipelife.ee

Seoses ettevõtte arenguga võetakse tööle toote kvaliteedikontrolli spetsialist, kelle tööülesanneteks on:

 tooraine sisendkontrolli katsete teostamine
 valmistoodangu kvaliteedikontrolli katsete teostamine
 katseandmete salvestamine ja töötlemine
 tootmispartii sertifikaatide väljastamine
 tootearenduses osalemine
 laboriseadmete ja mõõtevahendite hooldamine ja kalibreerimine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
 baasteadmisi plastidest / analüütilisest keemiast / mõõtmiste läbiviimisest
 õppimisvõimet, ettevõtlikkust, töökust ja ausust
 head inglise keele oskust

Pipelife Eesti AS pakub erialast väljaõpet, korralikku töötasu, arenguvõimalust.

Tööpakkumise number
#40581