https://www.cvkeskus.ee/37874

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Toote kvaliteedijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37874

Tööpakkumise number

37874

Töö kirjeldus

kelle töö eesmärgiks on tagada kvaliteetse toodangu valmimine läbi materjalide, tootmisprotsessi ja lõpptoodangu kvaliteedi kontrollisüsteemi.

Töötaja teeb koostööd hankijate ja klientidega ning edastab materjali ja toote kvaliteeti puudutavat informatsiooni ettevõtte erinevatele osakondadele ja vastutavatele isikutele. Töötaja kuulub ettevõtte juhtkonda ja allub otseselt tegevdirektorile.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on:
• tekstiilitööstusalase haridusega
• tunneb tootmisprotsessi ja -tehnoloogiat ning tekstiilimaterjale
• valdab heal tasemel inglise keelt
• oskab teha meeskonnatööd
• töös nõudlik ja süsteemne


Ettevõte pakub

Töö tulemustele vastavat korralikku palka, motiveeritud ja kvalifitseeritud meeskonda, arenguvõimalusi pakuvaid sisekoolitusi ning isiklikku arengut firmas.


Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
24. november 2004
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Wendre on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Euroopas. Ettevõte asutati 1935. aastal ning asub Vändras. Wendre on spetsialiseerunud põhiliselt, tekkide, patjade, tepitud toodete, madratsi-ja voodikatete tootmisele. Ettevõte ekspordib oma toodangust kuni 95 %. AS Wendre 2003 aasta käive oli 381,75 miljonit ja kasum 64,6 miljonit krooni. Wendres töötab hetkel 560 töötajat. Ettevõte on sertifitseeritud ISO 9001 -2000 alusel.

Lisainfo Internetis www.wendre.ee

Lähiaastatel on ettevõttel plaanis oluliselt suurendada oma käivet ning seoses sellega ka tootmis-ja ladustamispindasid. Käesoleval aastal valmib Wendre uus tootmishoone Pärnus.