Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303667

TOOTE- ESITLEJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kodumasinate esitlejale K-Rauta kaupluses Tallinnas .

- töö sisuks on potensiaalsetele klientidele esitleda teatud tootja kodumasinaid (ilma müümiskohustuseta)
- töö toimub 5-l nädalavahetustel - reeded ja laupäevad kell 11:00 - 16:00
- töö toimumise kuupäevad on 26.04-27.04; 03.05-04.05; 10.05-11.05; 17.05-18.05; 24.05-25.05

- lisaks sellele otsime toote-esitlejat ka kuupäevadel 19.-21.04 ja 26.-28.04 Bauhausi kauplusesse.
- kella-ajad reedeti 19.04 ja 26.04 on 16:00 - 19:00
- kella-ajad laupäeviti 20.04 ja 27.04 on 10:00 - 16:00
- kella-ajad pühapäeviti 21.04 ja 28.04 kell 10:00 - 13:00

Ootused kandidaadile

- sobiv kandidaat on aktiive ja ei karda suhelda
- kasuks tuleb sarnane eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Töötasu 3,6 €/h (brutotöötasu)

Tööpakkumise number
#303667

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3.6 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. mai 2013
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2013

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Vaata rohkem