Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53993

Töötav puidumeister

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Väikese meeskonna töö organiseerimine
  • Karkasside väljatöötamine ja valmistamine
  • Osakonna töö pidevalt efektiivsemaks muutmine

Ootused kandidaadile

  • soov teha tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • soov arendada ennast ja ettevõtet kus te töötate
  • kogemus puiduga seotud tootmises
  • kogemus asjade organiseerimises, korraldamises või inimeste juhtimises
  • hea pinge taluvus
  • valmisolek teha vajadusel pikemaid päevi

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada arenevas ettevõttes
  • huvitavat ja pingelist tööd
  • konkurentsi võimelist töötasu

Lisainfo

Tootmisbaas asub Tallinast 12 km. kaugusel. Ettevõte hüvitab auto olemasolul kütuse kulud või korraldab transpordi Tallinnast.

Tööpakkumise number
#53993

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. november 2005
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2005

CVKeskus.ee klient

Pehme mööbli tootmine

Vaata rohkem